2019 Kış Sezonu Animeleri

0
80

2019’da bizleri yeni ve devam sezonunu beklediğimiz animeler karşılıyor. İşte 2019 kış sezonu animeleri bu listede!

2019 Kış Sezonu Animeleri

PSYCHO-PASS: SINNERS OF THE SYSTEM (Film Üçlemesi)

Premiere Tarihi: 25 Ocak 2019 (Case.1 Tsumi Crime and Punishment)

15 Şubat 2019 (Case.2 İlk Koruyucu)

8 Mart 2019 (Case.3 Onshuu no Kanata)

Stüdyo: I.G Production

Tür: Aksiyon, Polis, Psikolojik, Bilim Kurgu

Distopik bir seri olan Psycho Pass animesinin üç orijinal film şeklinde Psycho-Pass: Sinners of the System adıyla yayınlanacak sezonudur.

Üçleme, dizinin çeşitli ana ve destekleyici karakterlerini izleyerek üç farklı “vaka dosyasını” keşfedecek: Case.1 Tsumi Crime and Punishment, Case.2 First Guardian ve  Case.3 Onshuu no Kanata. Bu üçleme izleyicilere, ikinci sezonun ve filmin olaylarından bu yana karakterlere neler olduğuna dair bir fikir veriyor.

2019 Kış Sezonu Animeleri

CASTLEVANIA (SEZON 3)

Premiere Tarihi: 2019

Stüdyo: Netflix

Tür: Korku, Doğaüstü, Vampirler

Sezon 2’deki ilk çıkışından sonra Castlevania, Netflix tarafından üçüncü sezon 2019 prömiyeri ile karşımıza geliyor. Sezon 2 finalinde, Trevor ve Sypha’nın canavar avlanma serüvenine katıldı ve Dracula’nın kalesine ve Belmont Hold’a bakmak için Alucard’ı bıraktılar.

Kısa bir süre önce yapılan röportajda, Castlevania’nın şovu ve yaratıcısı Adi Shankar, gelecekteki olası bir sezon için Video Symphony of the Night oyununu uyarlamak istediğini belirtti. Oyunda Alucard, Belmont’un ortadan kaybolmasından sonra yeniden ortaya çıkan Dracula’nın kalesini keşfetmek için uykusundan yükselir. Netflix ve Shankar’ın bu hikayeyi hayata geçirip getiremeyeceğini sadece zaman gösterecek.

2019 Kış Sezonu Animeleri

ONE-PUNCH MAN (SEZON 2)

Premiere Tarihi: Nisan 2019

Stüdyo: J.C.

Tür: Aksiyon, Komedi, Parodi, Bilim Kurgu, Seinen, Süper Güç, Doğaüstü

Birçok fan, One-Punch Man‘ın ikinci sezonunun 2018’de prömiyeri olacağını düşünmüştü. Ardından, çevrimiçi bir söylenti düştü ve yeni bölümlerin 2020’ye kadar havalanmayacağını ve fanların sinirlendiğini öne sürdü. Her iki teori yanlıştı. Ağustos ayında, One-Punch Man lisansını sağlayan VIZ Media, çok beklenen üçüncü sezonun Nisan 2019’da prömiyeri olacağını açıkladı.

Ancak şimdilik, Chikara Sakurai (bölüm yönetmeni: Food Wars! The Second Plate) dışında ek bilgi yok. Yönetmen Shingo Natsume ve animasyon stüdyosu Madhouse (Death Note, Black Lagoon) yerine J.C. var. 2019’da Saitama’yı nelerin beklediğini keşfedeceğiz.

2019 Kış Sezonu Animeleri

MOB PSYCHO 100 (SEZON 2)

Premiere Tarihi: Ocak 2019

Stüdyo: Bones

Tür: Eylem, Komedi, Yaşam Dilim, Doğaüstü

One-Punch Man, 2019’da geri dönecek tek serisi değil. Mob Psycho 100 ikinci sezon da 2019’da başlayacak. Aksiyon komedi dizisi, eskâr yetenekleri olan 14 yaşındaki bir çocuk olan Shigeo Kageyama’yı (“Mob” olarak adlandırılır) izler. Sezon 2 fragmanında gördüklerimize dayanarak, şaşırtıcı ruhsal güçleri kontrol etmeye geldiğinde Mob’un hala öğrenmesi gereken daha çok şey var.

Ve yeni bir sevgilisiyle, genç eskerin duygularını kontrol altında tutabilmesi çok daha zor olacak. Ancak bu, Mob’un başına gelen tek sorun değil. Doğaüstü tehditler onu, sınırına zorlamakla tehdit ediyor. Hayranlar, Mob Psycho 100’ün yeni sezonunu Ocak 2019’da görebilir.

2019 Kış Sezonu Animeleri

KAKEGURUI: COMPULSIVE GAMBLER (SEZON 2)

Premiere Tarihi:: 9 Şubat 2019

Stüdyo: Sunrise

Tür: Aksiyon, Drama, Mecha, Askeri, Bilim Kurgu, Süper Güç

Fanlar, favori dizilerinin geri dönmesi için on yıldan fazla süredir bekliyor. Sonunda,  Code Geass: Lelouch of the Resurrection’ın bir devam filmi, önümüzdeki Şubat prömiyeri olacak. Yeni film, Lelouch’ın “Zero Requiem” inden birkaç yıl sonra gerçekleşir; Lelouch’un ölümünün bir barış çağınını açtığı bir plan söz konusu. Yeni film, Lelouch’un ölümünün ardından, dünyanın daha iyiye gitmesi ya da toplam kaosa düşmesi de dahil olmak üzere, olayları keşfedecek.

Studio Sunrise, orijinal filmi canlandırmaya geri dönecek ve birçok seslendirme aktörü rollerini değiştirecek.

2019 Kış Sezonu Animeleri

THE PROMISED NEVERLAND

Premiere Tarihi: Ocak 2019

Stüdyo: CloverWorks

Tür : Korku, Gizem, Bilim Kurgu, Shounen

Manga hayranları, 2019’da anime uyarlaması yapan en iyi shonen korku dizilerinden biri için daha heyecanlı olamazdı. Promised Neverland, bir grup yetim ve vekilleri olan anne, “Mama” yı takip eder. Mama’nın onlara olan sevgisi inkar edilemez. Hiçbir çocuk acıkmaz veya kötü muameleye maruz kalmaz ve hepsi 12 yaşına kadar kabul edilir.

Ancak bir durum var: Çocuklar, evlatlık alınmadan önce yetimhaneden çıkamazlar. Bu yalnızlık kuralı, Emma ve Norman’ın dışarı çıkmalarını ve onları yetimhanenin dışında bekleyen korkunç hayatı keşfetmekten alıkoyamaz. Şimdi, çocuklar 12 yaşına girmeden önce bir kaçış planı tasarlamalıdır.

CEVAP VER

Yorumunuzu giriniz
Adınızı buraya giriniz