2019 Kanji Takvimi Kazananları Belli Oldu!

0
66
2019 Kanji Takvimi Kazananları Belli Oldu!
Masa Takvimi Tasarım: Mercan Cebe Alper, Learn Kanji

Japon Sineması Platformu’nun düzenlemiş olduğu 2019 Kanji Takvimi çekilişinin kazananları belli oldu.

500 kadar takipçimizin katılım gösterdiği 2019 kanji temalı masa takvimi çekilişinin kazananları aşağıda belirtilmiştir. Çekilişleri kazanan kişiler tarafsız olarak random.org sitesinden yapılan çekiliş ile belirlenmiştir. İnstagram, Twitter, Facebook hesaplarımızda çekilişe katılım gösteren takipçilerimize adil yarışma katılımı olması adına, her kanaldan bir takipçiye takvim hediye edilmiştir.

Kazanan takipçilerimizin 1 Şubat 2019 tarihine kadar Ad Soyadı, Telefon Numarası ve adres bilgilerini japonsinemasi@gmail.com adresine iletmesi gerekmektedir.

2019 Kanji Takvimi Kazananları

Facebook Çekiliş Kazananı
Havva Mızrak

İnstagram Çekiliş Kazananı
@cigdem_aybtt

Twitter Çekiliş Kazananı
@melisaayildzz

Japon Sineması Platformu’nun düzenlemiş olduğu çekilişe katıldığınız için teşekkür ederiz. Bir sonraki çekilişte görmek dileğiyle.

Mercan Cebe Alper’e ve Lear Kanji’ye Teşekkürler

Çekilişe katılan takipçilerimize hediye ettiğimiz 2019 Kanji Takvimi’nin tasarımı Mercan Cebe Alper’e ait, Learn Kanji [@learn_kanji] hesabındaki tasarımlar referans alınmıştır. Her ay farklı bir kanji öğreneceğiniz masa takvimi 10×11 mini boyutundadır. Şirin tasarımı ve boyutuyla masanızı süslemesi dileklerimizle. Tasarımından dolayı Mercan’a teşekkür eder, Japoncaya tutkusu olan takipçilerimize Learn Kanji kanalını da takip etmelerini tavsiye ederiz.

Japon Sineması Platformu’nu takip etmeye devam edin. Daha fazla Japonya ile yine sizlerle olacağız.

CEVAP VER

Yorumunuzu giriniz
Adınızı buraya giriniz