2019 Kanji Takvimi Kazananları Belli Oldu!

0
44
japon sineması platformu 2019 masa takvimi
Masa Takvimi Tasarım: Mercan Cebe Alper, Learn Kanji

Japon Sineması Platformu’nun düzenlemiş olduğu 2019 Kanji Takvimi çekilişinin kazananları belli oldu.

500 kadar takipçimizin katılım gösterdiği 2019 kanji temalı masa takvimi çekilişinin kazananları aşağıda belirtilmiştir. Çekilişleri kazanan kişiler tarafsız olarak random.org sitesinden yapılan çekiliş ile belirlenmiştir. İnstagram, Twitter, Facebook hesaplarımızda çekilişe katılım gösteren takipçilerimize adil yarışma katılımı olması adına, her kanaldan bir takipçiye takvim hediye edilmiştir.

Kazanan takipçilerimizin 1 Şubat 2019 tarihine kadar Ad Soyadı, Telefon Numarası ve adres bilgilerini japonsinemasi@gmail.com adresine iletmesi gerekmektedir.

2019 Kanji Takvimi Kazananları

Facebook Çekiliş Kazananı
Havva Mızrak

İnstagram Çekiliş Kazananı
@cigdem_aybtt

Twitter Çekiliş Kazananı
@melisaayildzz

Japon Sineması Platformu’nun düzenlemiş olduğu çekilişe katıldığınız için teşekkür ederiz. Bir sonraki çekilişte görmek dileğiyle.

Mercan Cebe Alper’e ve Lear Kanji’ye Teşekkürler

Çekilişe katılan takipçilerimize hediye ettiğimiz 2019 Kanji Takvimi’nin tasarımı Mercan Cebe Alper’e ait, Learn Kanji [@learn_kanji] hesabındaki tasarımlar referans alınmıştır. Her ay farklı bir kanji öğreneceğiniz masa takvimi 10×11 mini boyutundadır. Şirin tasarımı ve boyutuyla masanızı süslemesi dileklerimizle. Tasarımından dolayı Mercan’a teşekkür eder, Japoncaya tutkusu olan takipçilerimize Learn Kanji kanalını da takip etmelerini tavsiye ederiz.

Japon Sineması Platformu’nu takip etmeye devam edin. Daha fazla Japonya ile yine sizlerle olacağız.

Önceki İçerikJapon Filmleri | Ame Agaru
Sonraki İçerik2018 Yılında En Çok İzlenen Japon Dizileri
20 Mart 1991 ‘de Yomra ‘da doğdu. 2010’da Marmara Üniversitesi İletişim Fakültesi Halkla İlişkiler ve Tanıtım bölümünden Haziran 2014’de mezun oldu. Marmara Üniversitesi Sinema bölümünde Yüksek Lisans yaptı. * Haziran 2013'te, T.C. Dış İşleri Bakanlığı destekli yönetmenliğini Gökhan Yorgancıgil'in yaptığı Afrika ve Osmanlı filminde yapımcı asistanı olarak görev aldı. * Aralık 2015'te, Japon kültürü ve sanatı üzerine yayın yapan Japon Sineması Platformu'nu kurdu. * Ocak 2016'da Japon Sinema Dergisi'ni yayınlamaya başladı. (YATTAA DERGİSİ) *Ağustos 2016'da Japon Müziği Dergisi'ni yayınlamaya başladı. (SONATA DERGİSİ) * Ağustos 2016'da Japon Medya şirketi Crypton Future Media ile "VOCALOİD DÜNYASI VE HATSUNE MİKU" kataloğu çalışması için işbirliği yaptı. * Aralık 2016'da, Japon Yayınları'ndan kollektif yazar ekibiyle "BAŞLANGICINDAN GÜNÜMÜZE JAPON SİNEMASI" kitabını çıkardı. * Ekim 2017'de, Japon Yayınları'ndan kollektif yazar ekibiyle "TEZUKA'DAN MİYAZAKİYE ANİME VE MANGA" kitabını çıkardı.

CEVAP VER

Yorumunuzu giriniz
Adınızı buraya giriniz