2018 Yılında En Çok İzlenen Japon Dizileri

0
87

2018 yılında en çok izlenen Japon dizileri yazı dizisiyle karşınızdayız. Bu yıl en çok izlenen 5 favori J-drama arasında Tonari no Kazoku wa Aoku Mieru, Erased, Spring Has Come, Kuragehime, Todome no Kiss dizileri yer alıyor.

2018 Yılında En Çok İzlenen Japon Dizileri

Todome no Kiss

J-dramaseverlerin bu yıl sıkı takip ettiği Japon dizilerinden olan Todome no Kiss, insanlara karşı güvenini yitirmiş Otaro Dojima’nın yaşamını anlatıyor. Para ve eğlenceyi yaşamak için yeterli sayan Otaro’nun karşısına birgün bir kadın çıkar ve onu öper. Kadın onu öptükten sonra Otaro ölür. Ve sonra kendisini 7 gün öncesinde bulur. Paragöz kahramanımızın hayatı bundan sonra nasıl devam edecektir?

2018 Yılında En Çok İzlenen Japon Dizileri

Kuragehime

Animesi kadar dizi uyarlamasıyla da izleyicileri eğlendiren Kuragahime dizisi, 2018 yılına damga vuran j-dramalardan. Büyük bir denizanası hayranı olan Tsukimi Kurashita, illüstratör olabilmek için Tokyo’ya taşınır. Taşındığı yer ise erkeklerin giremediği ve sadece kadın otakuların yaşadığı Amamizu-kan adından bir pansiyondur. Bir odasında ağırladığı güzel bir kadın yüzünden tüm hayatı allak bulak olan Tsukimi’nin maceraları sizi bekliyor.

2018 Yılında En Çok İzlenen Japon Dizileri

Spring Has Come

Başrollerinde EXO Kai’nin de yer aldığı Japon dizisi Spring Has Come, bu yılın en çok izlenenlerinden olmakla birlikte en çok ses getiren dizilerinden. 31 yaşındaki bekar bir kadın olan Kishikawa Naoko’nun sıkıcı bir hayatı vardır. Birgün hayatına giren Güney Koreli kameraman Lee Ji Won’nun onda yarattığı değişimi izlemeye hazır mısınız?

2018 Yılında En Çok İzlenen Japon Dizileri

Erased

2018 yılında animesi kadar dizi uyarlaması ile de izleyicinin oylarını almayı başaran Erased dizisi, başarılı bir Netflix uyarlaması. Geçmişinde yaşadığı çocuk kaçırma ve cinayet olaylarına dair hatıraları anımsayan Satoru, bir gece eve geldiğinde annesini ölür bulur. Ve her şey o anın verdiği heyecan ile 18 yıl geriye gitmesiyle başlar. Satoru, çocukluk arkadaşlarını ve annesini kurtarabilecek midir?

2018 Yılında En Çok İzlenen Japon Dizileri

Tonari no Kazoku wa Aoku Mieru

Japonya’da kooperatif evlerinde yaşayan ailelerin hayatlarına üst bakış açışı sunan Tonari no Kazoku wa Aoku Mieru dizisi, 2018’in en çok izlenen Japon dizilerinden. Nana ve Daiki’nin hayatına eğilen dizi, dalış eğitmeni ve oyuncak mağazasında çalışan Japon çiftin aile olma yolunda varoluş hikayesini anlatıyor.

CEVAP VER

Yorumunuzu giriniz
Adınızı buraya giriniz