“Your Lie in April” Live-Action Filminin Fragmanı Yayınlandı

Your Lie in April Manga

Your Lie in April filminin iki ana karakteri tanıtan 30 saniyelik tanıtım filmi Toho tarafından yayınlandı.

Toho, Naoshi Arakawa‘nın Shigatsu wa Kimi no Uso/Your Lie in April adlı okul ve müzik temalı mangasından uyarlanan filmdeki ana kahramanlar olan Kaori Miyazono ve Suzu Hirose tanıtan fragmanını yayınladı. Film Japonya’da 10 Eylül 2016 tarihinde vizyona girecek.

Mangası Mayıs 2011’den Mart 2015’e kadar Kodansha’nın Aylık Shonen Dergisinde yayınlanmış, 11 tankobon olarak derlenmiş ve 22 bölümlükte bir Tv anime serisi çıkmıştı.

Manganın orjinalinde ortaokul öğrencisi olan karakterler, filmde lise ikinci sınıf öğrencisi olarak değiştirilerek senaryo hazırlandı.

Popüler shoujo manga serilerini filmlere uyarlamasıyla iyi bilinen 53 yaşındaki Takehiko Shinjo’nun Ai Yazawa’nın Paradise Kiss (2011) ve Ryo Ikuemi’nin Kiyoku Yawaku (2013) işlerine imza atmıştı.

Your Lie in April Live-Action Movie Fragmanı

 Kaynak: “Shigatsu wa Kimi no Uso/Your Lie in April” live-action film official website 

Diğer Kaynak: www.crunchyroll.com20 Mart 1991 ‘de Yomra ‘da doğdu. 2010’da Marmara Üniversitesi İletişim Fakültesi Halkla İlişkiler ve Tanıtım bölümünden Haziran 2014’de mezun olduktan sonra Marmara Üniversitesi Sinema bölümünde Yüksek Lisans yapmıştır. Çalışmaları: Afrika ve Osmanlı Belgeseli projesinde yapımcı asistanlığı, Marmara Medya Merkezi Tasarım Birimi Öğrenci Koordinatörlüğü, İGİAD Gençlik Kurulu Koordinatörlüğü, Avrupa Rüyası Projesi sanat yönetmenliği yapmıştır.


Translate »