Japon Sineması Platformu – Japon Filmler, Japon Kültürü, Anime, Manga Yoji Yamada'nın Yeni Filmi What a Wonderful Family! Gösterimde! - Japon Sineması Platformu - Japon Filmler, Japon Kültürü, Anime, Manga

Yoji Yamada’nın Yeni Filmi What a Wonderful Family! Gösterimde!

What a Wonderful Family Film

Twilight Samurai, Tokyo Family ve Love and Honor filmlerinin yönetmeni Yoji Yamada’nın son filmi Japonya’da sinemalarda gösterime girdi.

Yamada’nın What a Wonderful Family! filmi 12 Mart itibariyle Japonya’da sinemalarda gösterilmeye başladı. Başrollerinde Isao Hashizume ve Kazuko Yoshiyuki oynadı.

Film, evliliklerinin 50 yılını kutlayan çiftin, günün anısına kocasının eşine hediye olarak ne istediği sorması üzerine ”boşanmak istediğini” söylemesiyle başlayan olayları konu alıyor.

What a Wonderful Family! Fragman

Kaynak. newsonjapan20 Mart 1991 ‘de Yomra ‘da doğdu. 2010’da Marmara Üniversitesi İletişim Fakültesi Halkla İlişkiler ve Tanıtım bölümünden Haziran 2014’de mezun oldu. Marmara Üniversitesi Sinema bölümünde Yüksek Lisans yaptı. * Haziran 2013'te, T.C. Dış İşleri Bakanlığı destekli yönetmenliğini Gökhan Yorgancıgil'in yaptığı Afrika ve Osmanlı filminde yapımcı asistanı olarak görev aldı. * Aralık 2015'te, Japon kültürü ve sanatı üzerine yayın yapan Japon Sineması Platformu'nu kurdu. * Ocak 2016'da Japon Sinema Dergisi'ni yayınlamaya başladı. (YATTAA DERGİSİ) *Ağustos 2016'da Japon Müziği Dergisi'ni yayınlamaya başladı. (SONATA DERGİSİ) * Ağustos 2016'da Japon Medya şirketi Crypton Future Media ile "VOCALOİD DÜNYASI VE HATSUNE MİKU" kataloğu çalışması için işbirliği yaptı. * Aralık 2016'da, Japon Yayınları'ndan kollektif yazar ekibiyle "BAŞLANGICINDAN GÜNÜMÜZE JAPON SİNEMASI" kitabını çıkardı. * Ekim 2017'de, Japon Yayınları'ndan kollektif yazar ekibiyle "TEZUKA'DAN MİYAZAKİYE ANİME VE MANGA" kitabını çıkardı.