Yeni Death Note (2016) Filmi Duyuruldu

Death Note 3

Nippon Television Network Corp. ve Warner Bros Japonya Stüdyoları, şu an için adı “Death Note (2016)” olan 3. Death Note filminin çekimlerine başladılar. Nippon Television, filmin duyurusunu aynı isimli dizinin (Death Note 2015) hemen ardından yaptı.

İlk çekilen filmin 10. yılı anısına çekimlerine başlanan ve konu olarak 2016 yılında geçecek filmde, diğer iki filmin sonrasındaki bir konu işlenecek. Yeni karakterler ve orijinal bir konusu olacak. Konu ile ilgili şu anda söylenen, insanların yaşadığı dünyada en fazla 6 tane Death Note’un bulunabileceği.

Oyuncu kadrosunda şu anda 3 isim var:

Masahiro Higashide

Masahiro Higashide – Tsukuru Mishima (Death Note özel harekat timi üyesi)

Sosuke Ikematsu

Sosuke Ikematsu – Özel Dedektif Ryuzaki (L’nin gerçek vârisi)

Masaki Suda

Masaki Suda – Yuki Shion (Hacker)

Shinsuke Sato, son yıllarda animeleri beyaz perdeye taşıyan ve iki Gantz filmi, ayrıca yakında çıkacak olan Library Wars: Books of Memories filminin arkasındaki isim, filmin yönetmeni olacak.

Önceki Death Note filmleri toplamda, 11 milyar 150 milyon Yen hasılat toplamıştır (yaklaşık 271 milyon Türk Lirası).

Death Note 3. Filminin Fragmanı:

Kaynak: asianmoviepulse.com

Haber: CİHAN YAVUZCAN20 Mart 1991 ‘de Yomra ‘da doğdu. 2010’da Marmara Üniversitesi İletişim Fakültesi Halkla İlişkiler ve Tanıtım bölümünden Haziran 2014’de mezun olduktan sonra Marmara Üniversitesi Sinema bölümünde Yüksek Lisans yapmıştır. Çalışmaları: Afrika ve Osmanlı Belgeseli projesinde yapımcı asistanlığı, Marmara Medya Merkezi Tasarım Birimi Öğrenci Koordinatörlüğü, İGİAD Gençlik Kurulu Koordinatörlüğü, Avrupa Rüyası Projesi sanat yönetmenliği yapmıştır.


Translate »