Japon Sineması Platformu – Japon Filmler, Japon Kültürü, Anime, Manga Wolf Girl and Black Prince Live-Action Filminin Fragmanı Yayınlandı - Japon Sineması Platformu - Japon Filmler, Japon Kültürü, Anime, Manga

Wolf Girl and Black Prince Live-Action Filminin Fragmanı Yayınlandı

Live-Action Wolf Girl and Black Prince

Ayuko Hatta’nın shojo mangası Wolf Girl & Black Prince’in live-action filminin fragmanı yayınlandı. Film Japonya’da 28 Mayıs’ta gösterime girecek.

Wolf Girl and Black Prince live-action filminin fragmanı yayınlandı. Daha filmin resmi web sitesinde Erika Shinohara ve Kyoya Sata’nın karakterleri tanıtılmıştı. Karakterler mangadaki halleri esas alınarak filmde canlandırıldığı açıklamasına yer verilmişti.

Ocak ayında çekimleri sona eren filmin yönetmenliğini Ryuichi Hiroki yapıyor. 2011 yılında Shueisha’nın Bessatsu Margaret dergisinde yayınlanan ve 14 cilt olarak çıkarılan manga, 4.2 milyon kopya satmıştı. Ayrıca manga 12 bölümlük TV anime serisine de uyarlanmıştı. 

Filmin cast ekibi:

Nozomi Kamiya: Nobuyuki Suzuki
Ayumi Sanda: mugi Kadowaki
Aki Tezuka: Elaiza Ikeda
Takeru Hibiya: Ryūsei Yokohama
Marin Tachibana: Tina Tamashiro
Yu Kusakabe: Ryo Yoshizawa
Reika Sata: Nanao
Namie: Riria Kojima
Mayu: Rena Takeda
Miho: Ikumi Hisamatsu

Wolf Girl and Black Prince Live-Action Fragman

Kaynak: animenewsnetwork20 Mart 1991 ‘de Yomra ‘da doğdu. 2010’da Marmara Üniversitesi İletişim Fakültesi Halkla İlişkiler ve Tanıtım bölümünden Haziran 2014’de mezun oldu. Marmara Üniversitesi Sinema bölümünde Yüksek Lisans yaptı. * Haziran 2013'te, T.C. Dış İşleri Bakanlığı destekli yönetmenliğini Gökhan Yorgancıgil'in yaptığı Afrika ve Osmanlı filminde yapımcı asistanı olarak görev aldı. * Aralık 2015'te, Japon kültürü ve sanatı üzerine yayın yapan Japon Sineması Platformu'nu kurdu. * Ocak 2016'da Japon Sinema Dergisi'ni yayınlamaya başladı. (YATTAA DERGİSİ) *Ağustos 2016'da Japon Müziği Dergisi'ni yayınlamaya başladı. (SONATA DERGİSİ) * Ağustos 2016'da Japon Medya şirketi Crypton Future Media ile "VOCALOİD DÜNYASI VE HATSUNE MİKU" kataloğu çalışması için işbirliği yaptı. * Aralık 2016'da, Japon Yayınları'ndan kollektif yazar ekibiyle "BAŞLANGICINDAN GÜNÜMÜZE JAPON SİNEMASI" kitabını çıkardı. * Ekim 2017'de, Japon Yayınları'ndan kollektif yazar ekibiyle "TEZUKA'DAN MİYAZAKİYE ANİME VE MANGA" kitabını çıkardı.