Japon Sineması Platformu – Japon Filmler, Japon Kültürü, Anime, Manga Shori Sato ve Kanna Hashimoto, Haruchika Live-Action Filminde Rol Alacak - Japon Sineması Platformu - Japon Filmler, Japon Kültürü, Anime, Manga

Shori Sato ve Kanna Hashimoto, Haruchika Live-Action Filminde Rol Alacak

Haruchika 1

Sei Hatsuno’nun gizem türündeki romanı Haruchika’dan uyarlanacak live-action film 2017’de seyirciyle buluşacak.

Yönetmenliğini Masahide Ichii Haruchika live-action film uyarlaması 2017’de çıkacağı bugün duyuruldu. Filmdeki erkek ana karakteri 19 yaşındaki Shori Sato, kadın ana karakteri ise 17 yaşındaki Kanna Hashimoto‘nun canlandıracağı belirtildi. Öte yandan filmin çekimlerine Nisan ortası gibi başlanması planlanıyor.

Filmde yer alacak Sato’nun ilk film deneyimi olurken Hashimoto’nun ise ikinci rolü olacak. Hashimoto daha önce 2013’te Sailor Suit and Machine Gun -Graduation uyarlamasında rol almıştı.

Haruchika serisi daha önce animeye uyarlanmıştı. 6 Ocak – 24 Mart arasında 12 bölüm halinde TV anime serisine uyarlanmıştı.

https://www.youtube.com/watch?v=udiZuVIjyrs

Kaynak: crunchyroll20 Mart 1991 ‘de Yomra ‘da doğdu. 2010’da Marmara Üniversitesi İletişim Fakültesi Halkla İlişkiler ve Tanıtım bölümünden Haziran 2014’de mezun oldu. Marmara Üniversitesi Sinema bölümünde Yüksek Lisans yaptı. * Haziran 2013'te, T.C. Dış İşleri Bakanlığı destekli yönetmenliğini Gökhan Yorgancıgil'in yaptığı Afrika ve Osmanlı filminde yapımcı asistanı olarak görev aldı. * Aralık 2015'te, Japon kültürü ve sanatı üzerine yayın yapan Japon Sineması Platformu'nu kurdu. * Ocak 2016'da Japon Sinema Dergisi'ni yayınlamaya başladı. (YATTAA DERGİSİ) *Ağustos 2016'da Japon Müziği Dergisi'ni yayınlamaya başladı. (SONATA DERGİSİ) * Ağustos 2016'da Japon Medya şirketi Crypton Future Media ile "VOCALOİD DÜNYASI VE HATSUNE MİKU" kataloğu çalışması için işbirliği yaptı. * Aralık 2016'da, Japon Yayınları'ndan kollektif yazar ekibiyle "BAŞLANGICINDAN GÜNÜMÜZE JAPON SİNEMASI" kitabını çıkardı. * Ekim 2017'de, Japon Yayınları'ndan kollektif yazar ekibiyle "TEZUKA'DAN MİYAZAKİYE ANİME VE MANGA" kitabını çıkardı.