Shori Sato ve Kanna Hashimoto, Haruchika Live-Action Filminde Rol Alacak

Haruchika 1

Sei Hatsuno’nun gizem türündeki romanı Haruchika’dan uyarlanacak live-action film 2017’de seyirciyle buluşacak.

Yönetmenliğini Masahide Ichii Haruchika live-action film uyarlaması 2017’de çıkacağı bugün duyuruldu. Filmdeki erkek ana karakteri 19 yaşındaki Shori Sato, kadın ana karakteri ise 17 yaşındaki Kanna Hashimoto‘nun canlandıracağı belirtildi. Öte yandan filmin çekimlerine Nisan ortası gibi başlanması planlanıyor.

Filmde yer alacak Sato’nun ilk film deneyimi olurken Hashimoto’nun ise ikinci rolü olacak. Hashimoto daha önce 2013’te Sailor Suit and Machine Gun -Graduation uyarlamasında rol almıştı.

Haruchika serisi daha önce animeye uyarlanmıştı. 6 Ocak – 24 Mart arasında 12 bölüm halinde TV anime serisine uyarlanmıştı.

https://www.youtube.com/watch?v=udiZuVIjyrs

Kaynak: crunchyroll20 Mart 1991 ‘de Yomra ‘da doğdu. 2010’da Marmara Üniversitesi İletişim Fakültesi Halkla İlişkiler ve Tanıtım bölümünden Haziran 2014’de mezun olduktan sonra Marmara Üniversitesi Sinema bölümünde Yüksek Lisans yapmıştır. Çalışmaları: Afrika ve Osmanlı Belgeseli projesinde yapımcı asistanlığı, Marmara Medya Merkezi Tasarım Birimi Öğrenci Koordinatörlüğü, İGİAD Gençlik Kurulu Koordinatörlüğü, Avrupa Rüyası Projesi sanat yönetmenliği yapmıştır.


Translate »