Japon Sineması Platformu – Japon Filmler, Japon Kültürü, Anime, Manga Shiratori Reiko de Gozaimasu! Live-Action Filminin Fragmanı Yayınlandı - Japon Sineması Platformu - Japon Filmler, Japon Kültürü, Anime, Manga

Shiratori Reiko de Gozaimasu! Live-Action Filminin Fragmanı Yayınlandı

Shiratori Reiko de Gozaimasu!

Filmin resmi sitesinden yapılan duyuruda, Yumiko Suzuki‘nin Shiratori Reiko de Gozaimasu! (I Am Reiko Shiratori!) romantik-komedi mangasından uyarlanan live-action filminin tanıtım videosu yayınlandı.

Filmin 01.37 dakikalık fragmanında filmin müziği olan “Forever and Always” kullanıldı.

Shiratori Reiko de Gozaimasu! Live-Action Filmi 11 Haziran‘da Japonya‘da seyirci ile buluşacak.

shiratorireiko02

Filmin Cast Ekibi:

Üst taraf soldan sağa:

Mayuko Kawakita: Reiko Shiratori
Masaru Mizuno: Tetsuya Akimoto
Yutaka Kobayashi: Kiryū
Yukihisa Tamura

Alt taraf soldan sağa:

Ikumi Hasamitsu
Tatsunori Tsujimoto
Shunsuke Tanaka
Masato Yoshihara

Kaynak: AnimeNewsNetwork20 Mart 1991 ‘de Yomra ‘da doğdu. 2010’da Marmara Üniversitesi İletişim Fakültesi Halkla İlişkiler ve Tanıtım bölümünden Haziran 2014’de mezun oldu. Marmara Üniversitesi Sinema bölümünde Yüksek Lisans yaptı. * Haziran 2013'te, T.C. Dış İşleri Bakanlığı destekli yönetmenliğini Gökhan Yorgancıgil'in yaptığı Afrika ve Osmanlı filminde yapımcı asistanı olarak görev aldı. * Aralık 2015'te, Japon kültürü ve sanatı üzerine yayın yapan Japon Sineması Platformu'nu kurdu. * Ocak 2016'da Japon Sinema Dergisi'ni yayınlamaya başladı. (YATTAA DERGİSİ) *Ağustos 2016'da Japon Müziği Dergisi'ni yayınlamaya başladı. (SONATA DERGİSİ) * Ağustos 2016'da Japon Medya şirketi Crypton Future Media ile "VOCALOİD DÜNYASI VE HATSUNE MİKU" kataloğu çalışması için işbirliği yaptı. * Aralık 2016'da, Japon Yayınları'ndan kollektif yazar ekibiyle "BAŞLANGICINDAN GÜNÜMÜZE JAPON SİNEMASI" kitabını çıkardı. * Ekim 2017'de, Japon Yayınları'ndan kollektif yazar ekibiyle "TEZUKA'DAN MİYAZAKİYE ANİME VE MANGA" kitabını çıkardı.