Japon Sineması Platformu – Japon Filmler, Japon Kültürü, Anime, Manga Pan de Peace! TV Anime Serisinin Yeni Tanıtım Videosu Yayınlandı - Japon Sineması Platformu - Japon Filmler, Japon Kültürü, Anime, Manga

Pan de Peace! TV Anime Serisinin Yeni Tanıtım Videosu Yayınlandı

Pan de Peace!

3 Nisan’da galası yapılacak olacak serinin, 4 Mayıs’ta opening şarkısından oluşan CD’si çıkacak.

Cuma günü Emily’nin Pan de Peace! TV anime serisinin  tanıtım videosu yayınlandı. Petit Milady’nin “Seishun wa Tabemono desu” şarkısı serinin opening şarkısı olacak.

3 Nisan’da Animax’ın düzenleyeceği gala gecesi ile Tokyo MX üzerinden izleyici ile buluşacak serinin 4 Mayıs’ta açılış şarkısının da yer aldığı CD’si çıkacak.

Serinin Cast Ekibi:

  • Ibuki Kido: Minami Tani
  • Erii Yamazaki: Yū Aizawa
  • Moe Toyota: Fuyumi Fukagawa
  • Nichika Omori: Noa Sakura

pandepeace.png

 Kaynak: AnimeNewsNetwork20 Mart 1991 ‘de Yomra ‘da doğdu. 2010’da Marmara Üniversitesi İletişim Fakültesi Halkla İlişkiler ve Tanıtım bölümünden Haziran 2014’de mezun oldu. Marmara Üniversitesi Sinema bölümünde Yüksek Lisans yaptı. * Haziran 2013'te, T.C. Dış İşleri Bakanlığı destekli yönetmenliğini Gökhan Yorgancıgil'in yaptığı Afrika ve Osmanlı filminde yapımcı asistanı olarak görev aldı. * Aralık 2015'te, Japon kültürü ve sanatı üzerine yayın yapan Japon Sineması Platformu'nu kurdu. * Ocak 2016'da Japon Sinema Dergisi'ni yayınlamaya başladı. (YATTAA DERGİSİ) *Ağustos 2016'da Japon Müziği Dergisi'ni yayınlamaya başladı. (SONATA DERGİSİ) * Ağustos 2016'da Japon Medya şirketi Crypton Future Media ile "VOCALOİD DÜNYASI VE HATSUNE MİKU" kataloğu çalışması için işbirliği yaptı. * Aralık 2016'da, Japon Yayınları'ndan kollektif yazar ekibiyle "BAŞLANGICINDAN GÜNÜMÜZE JAPON SİNEMASI" kitabını çıkardı. * Ekim 2017'de, Japon Yayınları'ndan kollektif yazar ekibiyle "TEZUKA'DAN MİYAZAKİYE ANİME VE MANGA" kitabını çıkardı.