Japon Sineması Platformu – Japon Filmler, Japon Kültürü, Anime, Manga Nanatsu no Taizai Animesine Yeni Özel Bölümler Geliyor - Japon Sineması Platformu - Japon Filmler, Japon Kültürü, Anime, Manga

Nanatsu no Taizai Animesine Yeni Özel Bölümler Geliyor

Nanatsu no Taizai

Nanatsu no Taizai serisine Ağustos ayında 4 yeni özel bölüm geliyor!

Anime serisine yeni özel bölümler geliyor. Yapılan açıklamada mangaka Nakaba Suzuki’nin kendisi tarafından yazılacak 4 yeni özel bölüm yayınlanacak.

Bu bölümler her hafta 1 tane olmak üzere 4 haftalık süreçte izleyici ile buluşacak.

Anime ve manga serisini merak edenler okumak için tıklayınız. 20 Mart 1991 ‘de Yomra ‘da doğdu. 2010’da Marmara Üniversitesi İletişim Fakültesi Halkla İlişkiler ve Tanıtım bölümünden Haziran 2014’de mezun oldu. Marmara Üniversitesi Sinema bölümünde Yüksek Lisans yaptı. * Haziran 2013'te, T.C. Dış İşleri Bakanlığı destekli yönetmenliğini Gökhan Yorgancıgil'in yaptığı Afrika ve Osmanlı filminde yapımcı asistanı olarak görev aldı. * Aralık 2015'te, Japon kültürü ve sanatı üzerine yayın yapan Japon Sineması Platformu'nu kurdu. * Ocak 2016'da Japon Sinema Dergisi'ni yayınlamaya başladı. (YATTAA DERGİSİ) *Ağustos 2016'da Japon Müziği Dergisi'ni yayınlamaya başladı. (SONATA DERGİSİ) * Ağustos 2016'da Japon Medya şirketi Crypton Future Media ile "VOCALOİD DÜNYASI VE HATSUNE MİKU" kataloğu çalışması için işbirliği yaptı. * Aralık 2016'da, Japon Yayınları'ndan kollektif yazar ekibiyle "BAŞLANGICINDAN GÜNÜMÜZE JAPON SİNEMASI" kitabını çıkardı. * Ekim 2017'de, Japon Yayınları'ndan kollektif yazar ekibiyle "TEZUKA'DAN MİYAZAKİYE ANİME VE MANGA" kitabını çıkardı.