Japon Sineması Platformu – Japon Filmler, Japon Kültürü, Anime, Manga Mobile Suit Gundam Unicorn RE:0096 Anime Serininin Yeni Tanıtım Filmi Yayınlandı - Japon Sineması Platformu - Japon Filmler, Japon Kültürü, Anime, Manga

Mobile Suit Gundam Unicorn RE:0096 Anime Serininin Yeni Tanıtım Filmi Yayınlandı

Mobile Suit Gundam Unicorn RE0096Mobile Suit Gundam Unicorn RE:0096 TV Anime serisi 3 Nisan’da gösterime girecek.

Bandai Channel Çarşamba günü seriye ait bir tanıtım videosu yayınladı. Serinin açılış şarkısı da olan Tielle’nin ”Into the Sky” parçası video da yer aldı.

Pazartesi günü de Daisuki’nin kanalından serinin İngilizce tanıtım videosu yayınlanmıştı.

Animenin 3 Nisan‘da Japonya’da prömiyeri olacak ve Asahi TV ‘de sabah 7.00’da her hafta Pazar günleri yayınlanacak. Anime serisi bir yıl boyunca iki çeyrek bölüm halinde yayınlanacak. 

Kaynak: AnimeNewsNetwork20 Mart 1991 ‘de Yomra ‘da doğdu. 2010’da Marmara Üniversitesi İletişim Fakültesi Halkla İlişkiler ve Tanıtım bölümünden Haziran 2014’de mezun oldu. Marmara Üniversitesi Sinema bölümünde Yüksek Lisans yaptı. * Haziran 2013'te, T.C. Dış İşleri Bakanlığı destekli yönetmenliğini Gökhan Yorgancıgil'in yaptığı Afrika ve Osmanlı filminde yapımcı asistanı olarak görev aldı. * Aralık 2015'te, Japon kültürü ve sanatı üzerine yayın yapan Japon Sineması Platformu'nu kurdu. * Ocak 2016'da Japon Sinema Dergisi'ni yayınlamaya başladı. (YATTAA DERGİSİ) *Ağustos 2016'da Japon Müziği Dergisi'ni yayınlamaya başladı. (SONATA DERGİSİ) * Ağustos 2016'da Japon Medya şirketi Crypton Future Media ile "VOCALOİD DÜNYASI VE HATSUNE MİKU" kataloğu çalışması için işbirliği yaptı. * Aralık 2016'da, Japon Yayınları'ndan kollektif yazar ekibiyle "BAŞLANGICINDAN GÜNÜMÜZE JAPON SİNEMASI" kitabını çıkardı. * Ekim 2017'de, Japon Yayınları'ndan kollektif yazar ekibiyle "TEZUKA'DAN MİYAZAKİYE ANİME VE MANGA" kitabını çıkardı.