Merakla Beklenen Boku no Hero Academia Animesin Tanıtım Videosu Yayınlandı

Boku no Hero Academia

2016 İlkbahar dönemi animelerinden Boku no Hero Academia ‘nın tanıtım videosu yayınlandı.

Özel güce insanlar arasında hayallerine tutunmaya çalışan ve kahraman olmak isteyen bir çocuğun hikâyesini konu alan animeye Toho Animation imzası taşıyor. One Punch Man ve Dragon Ball esintilei taşıyacağı göz önünde bulundurulursa listenizde eklemekte fayda görüyoruz.

Animenin Konusu: “İnsanlar eşit doğmazlar.” Midoriya Izuku 4 yaşındayken sınıf arkadaşlarının zorbalıkları vesilesiyle özel güçlerin var olduğunu farkeder. Izuki özel güçleriyle doğmamış, nadir olarak kabul edilen durumlardan birine sahipti. Özel güce sahip olmaması Izuki’nin efsanevi All-Might gibi bir kahraman olma hayalinden vazgeçirmedi. Umutsuzça harika bir kahraman olmak isteyen Izuki, Yueiko’daki en yüksek puanlıKahraman Akademisi’ne katılır. İdolü All-Might’ın yardımlarıyla Izuki rütbeli ve gerçek bir kahraman olabilecek mi?

Boku no Hero Academia Tanıtım Videosu20 Mart 1991 ‘de Yomra ‘da doğdu. 2010’da Marmara Üniversitesi İletişim Fakültesi Halkla İlişkiler ve Tanıtım bölümünden Haziran 2014’de mezun olduktan sonra Marmara Üniversitesi Sinema bölümünde Yüksek Lisans yapmıştır. Çalışmaları: Afrika ve Osmanlı Belgeseli projesinde yapımcı asistanlığı, Marmara Medya Merkezi Tasarım Birimi Öğrenci Koordinatörlüğü, İGİAD Gençlik Kurulu Koordinatörlüğü, Avrupa Rüyası Projesi sanat yönetmenliği yapmıştır.


Translate »