Japon Sineması Platformu – Japon Filmler, Japon Kültürü, Anime, Manga Merakla Beklenen Boku no Hero Academia Animesin Tanıtım Videosu Yayınlandı - Japon Sineması Platformu - Japon Filmler, Japon Kültürü, Anime, Manga

Merakla Beklenen Boku no Hero Academia Animesin Tanıtım Videosu Yayınlandı

Boku no Hero Academia

2016 İlkbahar dönemi animelerinden Boku no Hero Academia ‘nın tanıtım videosu yayınlandı.

Özel güce insanlar arasında hayallerine tutunmaya çalışan ve kahraman olmak isteyen bir çocuğun hikâyesini konu alan animeye Toho Animation imzası taşıyor. One Punch Man ve Dragon Ball esintilei taşıyacağı göz önünde bulundurulursa listenizde eklemekte fayda görüyoruz.

Animenin Konusu: “İnsanlar eşit doğmazlar.” Midoriya Izuku 4 yaşındayken sınıf arkadaşlarının zorbalıkları vesilesiyle özel güçlerin var olduğunu farkeder. Izuki özel güçleriyle doğmamış, nadir olarak kabul edilen durumlardan birine sahipti. Özel güce sahip olmaması Izuki’nin efsanevi All-Might gibi bir kahraman olma hayalinden vazgeçirmedi. Umutsuzça harika bir kahraman olmak isteyen Izuki, Yueiko’daki en yüksek puanlıKahraman Akademisi’ne katılır. İdolü All-Might’ın yardımlarıyla Izuki rütbeli ve gerçek bir kahraman olabilecek mi?

Boku no Hero Academia Tanıtım Videosu20 Mart 1991 ‘de Yomra ‘da doğdu. 2010’da Marmara Üniversitesi İletişim Fakültesi Halkla İlişkiler ve Tanıtım bölümünden Haziran 2014’de mezun oldu. Marmara Üniversitesi Sinema bölümünde Yüksek Lisans yaptı. * Haziran 2013'te, T.C. Dış İşleri Bakanlığı destekli yönetmenliğini Gökhan Yorgancıgil'in yaptığı Afrika ve Osmanlı filminde yapımcı asistanı olarak görev aldı. * Aralık 2015'te, Japon kültürü ve sanatı üzerine yayın yapan Japon Sineması Platformu'nu kurdu. * Ocak 2016'da Japon Sinema Dergisi'ni yayınlamaya başladı. (YATTAA DERGİSİ) *Ağustos 2016'da Japon Müziği Dergisi'ni yayınlamaya başladı. (SONATA DERGİSİ) * Ağustos 2016'da Japon Medya şirketi Crypton Future Media ile "VOCALOİD DÜNYASI VE HATSUNE MİKU" kataloğu çalışması için işbirliği yaptı. * Aralık 2016'da, Japon Yayınları'ndan kollektif yazar ekibiyle "BAŞLANGICINDAN GÜNÜMÜZE JAPON SİNEMASI" kitabını çıkardı. * Ekim 2017'de, Japon Yayınları'ndan kollektif yazar ekibiyle "TEZUKA'DAN MİYAZAKİYE ANİME VE MANGA" kitabını çıkardı.