Kardeş Ülkenin İkliminde: Japon Bahçesi Gezi Etkinliği

İBB Gençlik Meclisi Gezi Kulübü, ‘Kardeş Ülkenin İkliminde: Japon Bahçesi’ gezi etkinliği düzenliyor.

İBB Gençlik Meclisi Gezi Kulübü olarak düzenlediğimiz gezide 1972’de kardeş şehir olmuş İstanbul ve Shimonoseki iş birliğiyle 2003’te İstanbul’da açılan Japon Bahçesi gezilecektir

İBB Gençlik Meclisi Gezi Kulübü olarak düzenlediğimiz gezide bilgi ve kültür hazinemizi genişletirken, İstanbul’un ayrı birer güzellikleri olan bahçe/park/korularını gezme ve eşsiz boğaz manzarasını seyredilmesi hedefleniyor. Gezi boyunca Japon Bahçesi, Sabancı Müzesi ve son durak Emirgan Korusu olacaktır.

Japon Bahçesi – Sabancı Müzesi – Emirgan Korusu ziyareti etkinliği İBB Gençlik Meclisi’nden hareketle 19 Temmuz Çarşamba günü 09.30 – 16.00 saatleri arasında gerçekleştirilecek. İBB Gençlik Meclisi’nin Saraçhane’deki binasından 09.30’da araç hareket edecektir.

Etkinliğe katılım ücretsizdir ve 40 kişilik kontenjanla sınırlı.

Başvuru için tıklayınız!20 Mart 1991 ‘de Yomra ‘da doğdu. 2010’da Marmara Üniversitesi İletişim Fakültesi Halkla İlişkiler ve Tanıtım bölümünden Haziran 2014’de mezun olduktan sonra Marmara Üniversitesi Sinema bölümünde Yüksek Lisans yapmıştır. Çalışmaları: Afrika ve Osmanlı Belgeseli projesinde yapımcı asistanlığı, Marmara Medya Merkezi Tasarım Birimi Öğrenci Koordinatörlüğü, İGİAD Gençlik Kurulu Koordinatörlüğü, Avrupa Rüyası Projesi sanat yönetmenliği yapmıştır.


Translate »