Kanojo to Kanojo no Neko Anime Tanıtımı

Kanojo to Kanojo no Neko

Kanojo to Kanojo no Neko
彼女と彼女の猫 

Anime Türü: Yaşamdan Kesit

Vizyon Tarihi: 4 Mart 2016

Bölüm Sayısı: 4 (8’er dakika)

Konusu: Hikaye İş arama macerası içinde olan bir üniversiteli genç ile birlikte yaşadığı siyah kedisini konu almaktadır. Genç bir kadının hayatın birçok alanında kendi üzerine gelen sorunlardan kaçıp sığındığı liman olan kedisiyle arkadaşlığının öyküsünü izleyeceksiniz.

Geçtiğimiz hafta ilk bölümü yayınlanan animenin, tipik Makoto Shinkai çizimleri, hikâye anlatımı ile karşımıza çıkıyor. Durağan, küçük ayrıntılarda gizli duygusal mesajlar ile bir kedinin gözünden karşılıklı sevgiyi ve birbirine tutunmaya tanık oluyoruz.

Bir çok anime sayfasında beklenen bir seri olarak gösterilen seri, soft çizimlere sahip. Kısa seri olarak karşımıza çıkan hikâye, doku olarak baktığımızda psikolojik bir yapıya sahip olduğunu görüyoruz.

https://www.youtube.com/watch?v=TkxEroD_TaQ

Yazar: Birsen Albayrak Düzenleyen: Gökhan Kuloğlu20 Mart 1991 ‘de Yomra ‘da doğdu. 2010’da Marmara Üniversitesi İletişim Fakültesi Halkla İlişkiler ve Tanıtım bölümünden Haziran 2014’de mezun olduktan sonra Marmara Üniversitesi Sinema bölümünde Yüksek Lisans yapmıştır. Çalışmaları: Afrika ve Osmanlı Belgeseli projesinde yapımcı asistanlığı, Marmara Medya Merkezi Tasarım Birimi Öğrenci Koordinatörlüğü, İGİAD Gençlik Kurulu Koordinatörlüğü, Avrupa Rüyası Projesi sanat yönetmenliği yapmıştır.


Translate »