Japon Sineması Platformu – Japon Filmler, Japon Kültürü, Anime, Manga Kamiwaza Wanda Anime Tanıtımı - Japon Sineması Platformu - Japon Filmler, Japon Kültürü, Anime, Manga

Kamiwaza Wanda Anime Tanıtımı

Kamiwaza Wanda

Kamiwaza Wanda
カミワザ・ワンダ

Anime Türü: Aksiyon, Çocuk, Sci-Fi

Vizyon Tarihi: 16 Nisan 2016

Bölüm Sayısı: Belirtilmemiş.

Konusu: Hikaye programlanmış bir dünya üzerinde dönüyor ve gizemli yaratıklar olan “Promin”ler ise bu dünyayı korumakla görevli. Ancak ne yazık ki bir çok Promin gerçek dünyanın böceklerinden sorumlu “Bugmin”lere dönüşüyor. Bu durum ise büyük bir problem heline geliyor. Yuto ve uzay köpeği Wanda  kamera benzeri aletle Bugminleri yakalamaya başlarlar.Prominler kendilerine has obje hızlandırma, ateş kusma, obje yaratma ve mucize “kamizawa” olarak bilinen yetenekleri ile Bugminleri uzaklaştırabiliyorlar ve Yuto ile Wanda’ya mücadelesinde yardımcı oluyorlar. İlk başta küçük olan Bugminler zamanla küresel ölçekte tehdit oluşturabilecek bir unsur haline geliyor.

Asıl soru bir çocuk ve bir köpek dünyayı kurtarabilecek mi?

Çizimleri bir çocuk animesine göre gayet iyi. Çocuk olsaydım kesinlikle izleyeceğim türden bir anime. Hem çocukların akranı olabilecek bir kahraman hem de onun sadık bir dostu süper bir köpek..

https://www.youtube.com/watch?v=B4hzMANrJGsYıldızlı gecelerin peşinde bir Van Gogh aşığı...