Japon Sineması Platformu – Japon Filmler, Japon Kültürü, Anime, Manga Japonya'nın Mushi N Bo Dergisinde yer aldık! - Japon Sineması Platformu - Japon Filmler, Japon Kültürü, Anime, Manga

Japonya’nın Mushi N Bo Dergisinde yer aldık!

Yeni kitabımız Japonya’da Tezuka Productions’ın Mushi N Bo dergisine konu oldu!

Japon Sineması Platformu’nun kolektif olarak hazırladığı ve güz döneminde çıkacak olan “Tezuka’dan Miyazaki’ye Anime ve Manga” kitabı Tezuka Productions’ın Mushi N Bo dergisinde yer aldı.

Yazarlarımızdan Aygün Coşkun’un çizimine yer veren dergide Osamu Tezuka’nın çalışmalarının Türkiye’de yaygınlık kazanmaya başlamasından ve kitabımızın yakın zamanda çıkacağından bahsetmekte.

Öte yandan “Tezuka’dan Miyazaki’ye Anime ve Manga” kitabı Japon Yayınları’ndan güz 2017 döneminde okurlarla buluşacak.

İşte Tezuka Production’ın Mushi N Bo dergisinde yer alan haber:

Detaylı okumak için tıklayınız: http://tezukaosamu.net/jp/mushi/201706/post.html20 Mart 1991 ‘de Yomra ‘da doğdu. 2010’da Marmara Üniversitesi İletişim Fakültesi Halkla İlişkiler ve Tanıtım bölümünden Haziran 2014’de mezun oldu. Marmara Üniversitesi Sinema bölümünde Yüksek Lisans yaptı. * Haziran 2013'te, T.C. Dış İşleri Bakanlığı destekli yönetmenliğini Gökhan Yorgancıgil'in yaptığı Afrika ve Osmanlı filminde yapımcı asistanı olarak görev aldı. * Aralık 2015'te, Japon kültürü ve sanatı üzerine yayın yapan Japon Sineması Platformu'nu kurdu. * Ocak 2016'da Japon Sinema Dergisi'ni yayınlamaya başladı. (YATTAA DERGİSİ) *Ağustos 2016'da Japon Müziği Dergisi'ni yayınlamaya başladı. (SONATA DERGİSİ) * Ağustos 2016'da Japon Medya şirketi Crypton Future Media ile "VOCALOİD DÜNYASI VE HATSUNE MİKU" kataloğu çalışması için işbirliği yaptı. * Aralık 2016'da, Japon Yayınları'ndan kollektif yazar ekibiyle "BAŞLANGICINDAN GÜNÜMÜZE JAPON SİNEMASI" kitabını çıkardı. * Ekim 2017'de, Japon Yayınları'ndan kollektif yazar ekibiyle "TEZUKA'DAN MİYAZAKİYE ANİME VE MANGA" kitabını çıkardı.