Japon Sineması Platformu – Japon Filmler, Japon Kültürü, Anime, Manga Japonsinemasi.com Kitap Çekilişinde Kazananlar Belli Oldu - Japon Sineması Platformu - Japon Filmler, Japon Kültürü, Anime, Manga

Japonsinemasi.com Kitap Çekilişinde Kazananlar Belli Oldu

ÇEKİLİŞ SONUCU 1

Japonsineması.com’un (Japon Sineması Platformu) Japon Yayınları desteğiyle yapmış olduğu kitap çekilişi yarışmasının kazananları belli oldu.

Her farklı bir yayını okuyucularla buluşturma ve Japon kültür öğelerinin en önemlisi Japon edebiyatını okurlarla buluşturmak amacıyla düzenlenen çekiliş yarışması sonucunda iki kişiye Osamu Dazai’nin İnsanlığımı Yitirirken kitabı hediye edilecek.

Kazanan şanslı takipçiler iletişim ve adres bilgilerini 21 Mart tarihine kadar japonsinemasi@gmail.com adresine gönderecekler. Japon Sineması Platformu tarafından kazananlara kitapları 25 Mart tarihinde gönderilecek.

İşte çekiliş yarışmasının kazananları:

ÇEKİLİŞ SONUCU20 Mart 1991 ‘de Yomra ‘da doğdu. 2010’da Marmara Üniversitesi İletişim Fakültesi Halkla İlişkiler ve Tanıtım bölümünden Haziran 2014’de mezun oldu. Marmara Üniversitesi Sinema bölümünde Yüksek Lisans yaptı. * Haziran 2013'te, T.C. Dış İşleri Bakanlığı destekli yönetmenliğini Gökhan Yorgancıgil'in yaptığı Afrika ve Osmanlı filminde yapımcı asistanı olarak görev aldı. * Aralık 2015'te, Japon kültürü ve sanatı üzerine yayın yapan Japon Sineması Platformu'nu kurdu. * Ocak 2016'da Japon Sinema Dergisi'ni yayınlamaya başladı. (YATTAA DERGİSİ) *Ağustos 2016'da Japon Müziği Dergisi'ni yayınlamaya başladı. (SONATA DERGİSİ) * Ağustos 2016'da Japon Medya şirketi Crypton Future Media ile "VOCALOİD DÜNYASI VE HATSUNE MİKU" kataloğu çalışması için işbirliği yaptı. * Aralık 2016'da, Japon Yayınları'ndan kollektif yazar ekibiyle "BAŞLANGICINDAN GÜNÜMÜZE JAPON SİNEMASI" kitabını çıkardı. * Ekim 2017'de, Japon Yayınları'ndan kollektif yazar ekibiyle "TEZUKA'DAN MİYAZAKİYE ANİME VE MANGA" kitabını çıkardı.