Japonsinemasi.com Kitap Çekilişinde Kazananlar Belli Oldu

ÇEKİLİŞ SONUCU 1

Japonsineması.com’un (Japon Sineması Platformu) Japon Yayınları desteğiyle yapmış olduğu kitap çekilişi yarışmasının kazananları belli oldu.

Her farklı bir yayını okuyucularla buluşturma ve Japon kültür öğelerinin en önemlisi Japon edebiyatını okurlarla buluşturmak amacıyla düzenlenen çekiliş yarışması sonucunda iki kişiye Osamu Dazai’nin İnsanlığımı Yitirirken kitabı hediye edilecek.

Kazanan şanslı takipçiler iletişim ve adres bilgilerini 21 Mart tarihine kadar japonsinemasi@gmail.com adresine gönderecekler. Japon Sineması Platformu tarafından kazananlara kitapları 25 Mart tarihinde gönderilecek.

İşte çekiliş yarışmasının kazananları:

ÇEKİLİŞ SONUCU20 Mart 1991 ‘de Yomra ‘da doğdu. 2010’da Marmara Üniversitesi İletişim Fakültesi Halkla İlişkiler ve Tanıtım bölümünden Haziran 2014’de mezun olduktan sonra Marmara Üniversitesi Sinema bölümünde Yüksek Lisans yapmıştır. Çalışmaları: Afrika ve Osmanlı Belgeseli projesinde yapımcı asistanlığı, Marmara Medya Merkezi Tasarım Birimi Öğrenci Koordinatörlüğü, İGİAD Gençlik Kurulu Koordinatörlüğü, Avrupa Rüyası Projesi sanat yönetmenliği yapmıştır.


Translate »