Japon Sineması Platformu – Japon Filmler, Japon Kültürü, Anime, Manga Japon Sineması & Japan-Fans İşbirliği! - Japon Sineması Platformu - Japon Filmler, Japon Kültürü, Anime, Manga

Japon Sineması & Japan-Fans İşbirliği!

1

2011 yılında kurulan ve Japonya ile ilgili her şeyin bulunabileceği, tüm Japon severlerin toplanabileceği bir site olma amacı taşıyan Japan-Fans ile web sitesi iş birliği anlaşması gerçekleştirdik.

Özellikle Japon popüler müziği ve sanatçıları, gruplarına dair Türkiye’de önemli bir kaynak oluşturan Japan-Fans, 2014’te TV Tokyo ekibi bir Karaoke programı projesi sonrasında Radio Japan-Fans’da programın yönetmeni ile canlı yayın, ABU TV Şarkı Festivali için NHK’in Türkiye ayağında destek verirken Japon müziği alanında birçok girişimde bulunmuştur.

Ortaklık projesi kapsamında Japan-Fans’ın bazı özel yazılarını sitemizde yayınlayacağız. Buna ek olarak Japan-Fans’ın www.japan-fans.com sitesini takip edebilirsiniz. Ayrıca Japan-Fans’ın ve bizim internet sitelerimizin Destekleyenler & Desteklediklerimiz kısımlarına linkleri ekledik ve yine RSS akışımızı da karşılıklı olarak ana sayfalarda paylaştık. Aynı zamanda aylık yayınlarımız ”Japon Sinema E-Dergisi” ve ”Sonata Japon E-Müzik Dergisi” yayınlarımız sitelerinde yer alacağız. Yeri geldiğinde de karşılıklı olarak sosyal medya üzerinden paylaşımlarla birbirimizi destekleyeceğiz.

Bu güzel anlaşmamızı sizlere duyurmaktan mutluluk duyar ve sizleri Japan-Fans’ın blog hesabında yazarak destek vermeye davet ediyoruz. Ayrıca Japan-Fans ile iletişim kurmak isterseniz de admin@japan-fans.com mail adresinden yöneticilerle iletişime geçebilirsiniz.

Son olarak unutmadan bloglarında bizlerle yaptıkları işbirliği sayfasını ziyaret etmek isteyenler için linki şuraya bırakıyoruz.

Japan-Fans işbirliği sayfası: http://www.japan-fans.com/showthread.php?tid=1371820 Mart 1991 ‘de Yomra ‘da doğdu. 2010’da Marmara Üniversitesi İletişim Fakültesi Halkla İlişkiler ve Tanıtım bölümünden Haziran 2014’de mezun oldu. Marmara Üniversitesi Sinema bölümünde Yüksek Lisans yaptı. * Haziran 2013'te, T.C. Dış İşleri Bakanlığı destekli yönetmenliğini Gökhan Yorgancıgil'in yaptığı Afrika ve Osmanlı filminde yapımcı asistanı olarak görev aldı. * Aralık 2015'te, Japon kültürü ve sanatı üzerine yayın yapan Japon Sineması Platformu'nu kurdu. * Ocak 2016'da Japon Sinema Dergisi'ni yayınlamaya başladı. (YATTAA DERGİSİ) *Ağustos 2016'da Japon Müziği Dergisi'ni yayınlamaya başladı. (SONATA DERGİSİ) * Ağustos 2016'da Japon Medya şirketi Crypton Future Media ile "VOCALOİD DÜNYASI VE HATSUNE MİKU" kataloğu çalışması için işbirliği yaptı. * Aralık 2016'da, Japon Yayınları'ndan kollektif yazar ekibiyle "BAŞLANGICINDAN GÜNÜMÜZE JAPON SİNEMASI" kitabını çıkardı. * Ekim 2017'de, Japon Yayınları'ndan kollektif yazar ekibiyle "TEZUKA'DAN MİYAZAKİYE ANİME VE MANGA" kitabını çıkardı.