Japon Müziği E-Dergisi ”SONATA”nın 3. Sayısı Yayınlandı!

sonata-dergi-3-sayi-duyuru

Japon Müziği E-Dergisi Sonata’nın 3. Sayısı Okurlarla ile Buluştu!

Modern müzikte bölümünde sizlere J-Indie’nin ne olduğunu, tarihsel gelişimini ve temsilcilerini tanıtıyoruz. J-Indie kavramına yer verdikten sonra J-Indie’nin özgün gruplarından The Fin. Band’e yer veriyoruz. The Fin. Band’in yanında J-Indie yolunda önemli işlere imza atan ve farklı bir hava oluşturan Scandal Band müzik grubunu bilinmeyenleriyle sizlerle buluşturuyoruz.

Geleneksel müzik bölümünde ise, geleneksel Japon festivallerinin (matsuri) dans ve müzik eşliğinde rengarenk dünyasına dalarak bu festivallerdeki müzikleri sizlerle buluşturuyoruz.

sonata-japon-muzigi-e-dergisi-sayi-3

Globalleşen dünyada Japon müziğinin yeni seslerini, yeni grupları olan Lovebites, Astro, Hiroya Ozaki, Silex, Zero Mind Infinity, Lovefilm, Nakajima İkkyu, Mao ve Contrarie gibi müzisyenleri sizlere tanıtıyoruz.

İlk günden bugüne dek, bizleri hiçbir zaman yalnız bırakmayan ve desteğini bizden esirgemeyen tüm okurlarımıza teşekkür ediyor; “SONATA”nın ilgiyle karşılayıp heyecanla beklemeniz temennisiyle bir sonraki sayıda görüşmek üzere…

SONATA Japon Müziği E-Dergisi’nin 3. sayısını okumak için tıklayınız.20 Mart 1991 ‘de Yomra ‘da doğdu. 2010’da Marmara Üniversitesi İletişim Fakültesi Halkla İlişkiler ve Tanıtım bölümünden Haziran 2014’de mezun olduktan sonra Marmara Üniversitesi Sinema bölümünde Yüksek Lisans yapmıştır. Çalışmaları: Afrika ve Osmanlı Belgeseli projesinde yapımcı asistanlığı, Marmara Medya Merkezi Tasarım Birimi Öğrenci Koordinatörlüğü, İGİAD Gençlik Kurulu Koordinatörlüğü, Avrupa Rüyası Projesi sanat yönetmenliği yapmıştır.


Translate »