Japon Dili ve Eğitimi Uluslararası Sempozyumu JADEUS 2016

Japonya

Çanakkale On Sekiz Mart Üniversitesi’nin ev sahipliğinde Japon Dili ve Eğitimi Uluslararası Sempozyumu JADEUS 2016 sempozyumu yapılacaktır.  

Japon Dili ve Eğtimi Uluslararası Sempozyumunun (JADEUS) ilkine Çanakkale On Sekiz Mart Üniversitesi olarak ev sahipliği yapacak olmaktan büyük onur duyuyoruz. JADEUS 2016 Japon dili, Türkiye”de ve dünyada Japon dili eğitimi ve öğretimi ile ilgili tüm sosyal bilimler alanlarından çalışmalara açıktır. Sempozyumun resmi dili Türkçe ve Japonca olup, İngilizce sunulara da açıktır. Bildiriler 20 dk. sunu ve 10 dk.Tartışma olmak üzere toplamda her bir sunum için 30 dakikadır. Katılım ve katkılarınızı bekliyoruz.

Bildiri Çağrısı için tıklayınız.20 Mart 1991 ‘de Yomra ‘da doğdu. 2010’da Marmara Üniversitesi İletişim Fakültesi Halkla İlişkiler ve Tanıtım bölümünden Haziran 2014’de mezun olduktan sonra Marmara Üniversitesi Sinema bölümünde Yüksek Lisans yapmıştır. Çalışmaları: Afrika ve Osmanlı Belgeseli projesinde yapımcı asistanlığı, Marmara Medya Merkezi Tasarım Birimi Öğrenci Koordinatörlüğü, İGİAD Gençlik Kurulu Koordinatörlüğü, Avrupa Rüyası Projesi sanat yönetmenliği yapmıştır.


Translate »