Hai to Gensou no Grimgar Anime Tanıtımı

hai to gensou no grimgar

Hai to Gensou no Grimgar
灰と幻想のグリムガル

Anime Türü: Aksiyon, Macera, Fantastik, Dram

Bölüm Sayısı: 12

Yayın tarihi: 11 Ocak 2016, 28 Mart 2016

Prömiyeri: Kış 2015

Yapımcılar: Toho Company

Lisansörleri: FUNimation Entertainment

Stüdyolar: A-1 Pictures

Süre: 24 dk. bölüm başına

Değerlendirme: PG-13 – Gençler 13 veya daha büyük

Hai to Gensou no Grimgar Ao Jümonji tarafından yazılmış, Eiri Shirai tarafından resimli roman serisi haline getirilmiştir. Mangaya uyarlanması 2015 yılında başladı. Roman 10 Ocak 2016 tarihinde anime tv dizisi uyarlaması başlamıştır.

Animenin Konusu

Haruhiro olanları fark etmişti önceden karanlık tarafından sarılmıştı. Neden buradaydı? Burada mıydı?  Hala farkında bile değildi. Etrafındakiler de onun gibi, hiç kimse kendi isimleri dışında bir şey hatırlamıyordu. Karanlık, bir video oyunu dan fırlamış bir şey gibi görünüyordu onları bekleyen dünya ortaya çıktı.

Hayatta kalmak için, Haruhiro diğerleri ile bir parti oluşturur, dövüş tekniklerini öğrenir ve yedek kuvvetlerinde bir asker olarak Grimgar dünyasına ilk adımlarını atar. Orada onu neyin beklediğini bilmiyor…

Bir macera küllerinden doğdu.

https://www.youtube.com/watch?v=Ii2-zqoB-ww

Yazar: Mert Bazna20 Mart 1991 ‘de Yomra ‘da doğdu. 2010’da Marmara Üniversitesi İletişim Fakültesi Halkla İlişkiler ve Tanıtım bölümünden Haziran 2014’de mezun olduktan sonra Marmara Üniversitesi Sinema bölümünde Yüksek Lisans yapmıştır. Çalışmaları: Afrika ve Osmanlı Belgeseli projesinde yapımcı asistanlığı, Marmara Medya Merkezi Tasarım Birimi Öğrenci Koordinatörlüğü, İGİAD Gençlik Kurulu Koordinatörlüğü, Avrupa Rüyası Projesi sanat yönetmenliği yapmıştır.


Translate »