GoHands, Kadokawa, Frontier Works’tan Yeni Anime Projesi

Kadokawa

Japon anime haber sitesi Animate.tv’nin vermiş olduğu bilgiye göre GoHands, Kadokawa, Frontier Works’un perşembe günü yeni bir animasyon projesi açıklayacaklarını belirtti.

20 Mart günü düzenlenecek etkinlikte yeni projeyi takipçilerine duyuracak olan üç şirket, Osaka saatine göre 03.00’te Animate mağazalarında satış hakkında bilgi verecek. 

GoHands,  Mardock Scramble ve Seitokai Yakuindomo animesinin haklarını elinde bulunduruyor. The Frontier Works ise Food Wars! Shokugeki no Soma,Steins;Gate, The Fruit of Grisaia ve Hakuōki gibi birçok serinin haklarını elinde bulunduruyor.

Kaynak: www.animenewsnetwork.com20 Mart 1991 ‘de Yomra ‘da doğdu. 2010’da Marmara Üniversitesi İletişim Fakültesi Halkla İlişkiler ve Tanıtım bölümünden Haziran 2014’de mezun olduktan sonra Marmara Üniversitesi Sinema bölümünde Yüksek Lisans yapmıştır. Çalışmaları: Afrika ve Osmanlı Belgeseli projesinde yapımcı asistanlığı, Marmara Medya Merkezi Tasarım Birimi Öğrenci Koordinatörlüğü, İGİAD Gençlik Kurulu Koordinatörlüğü, Avrupa Rüyası Projesi sanat yönetmenliği yapmıştır.


Translate »