Gizem Animesi Joker Game’in Yayın Planı Açıklandı

Joker Game

Cuma günü düzenlenen AnimeJapan etkinliğinde Kōji Yanagi’nin gizem türü eserinden uyarlanan Joker Game anime serisinin 12 bölümden oluşacağı açıklandı.

Yapımcılığını Production I.G’nin yapacağı TV anime serisi, 5 Nisan’da izleyici ile buluşacak.

Anime serisinin Cast Ekibi:

Kenyuu Horiuchi: Lt. Col. Yūki
Tomokazu Seki: Lt. Sakuma
Hiro Shimono: Miyoshi
Ryohei Kimura: Kaminaga
Yoshimasa Hosoya: Odagiri
Toshiyuki Morikawa: Amari
Yuuki Kaji: Hatano
Jun Fukuyama: Jitsui
Kazuya Nakai: Fukumoto
Takahiro Sakurai: Tazaki
Kenjiro Tsuda: Jirō Kamō
Tesshô Genda: Col. Mutō
Kentarou Tone: John Gordon
Nobuyuki Hiyama: Alan Lelunier
Ryota Takeuchi: Jean Victoire
Shizuka Itou: Marie Torres

II: Dünya Savaşı sırasında 1937 yılında yazılan bir romandan uyarlanan animenin konusu: askeri kıyafetler giyen istihbarat bürosu D Agency İmparatorluk ordusu Yarbay Yuki tarafından kuruluyor. Genelkurmay birimi Teğmen Sakuma’yı birimi gözlemlemek üzere görevlendirir. D Agency Japon askerleri arasındaki ajanları bulmaklar görevlidir. Yuki’nin yayınladığı bildiride birimin doktrini : “Öldürme, öldürülme, yakalanma.” Yuki birimi bu öğreti doğrultusunda eğitir ve yerli ve yabancı dış güçlere karşı yetiştirilen ekip verilen görevleri yerine getirir.

Kaynak: AnimeNewsNetwork20 Mart 1991 ‘de Yomra ‘da doğdu. 2010’da Marmara Üniversitesi İletişim Fakültesi Halkla İlişkiler ve Tanıtım bölümünden Haziran 2014’de mezun olduktan sonra Marmara Üniversitesi Sinema bölümünde Yüksek Lisans yapmıştır. Çalışmaları: Afrika ve Osmanlı Belgeseli projesinde yapımcı asistanlığı, Marmara Medya Merkezi Tasarım Birimi Öğrenci Koordinatörlüğü, İGİAD Gençlik Kurulu Koordinatörlüğü, Avrupa Rüyası Projesi sanat yönetmenliği yapmıştır.


Translate »