Flowers of Evil Uyarlaması Temmuz Ayında Geliyor

Flowers of Evil

Shuzo Oshimi’nin bir grup genç insanın tek düze ilişkilerini konu alan Flowers of Evil eseri, Gekidan Takumi topluluğu tarafından 2016’nın Temmuz ayında uyarlanacak.

Henüz tam olarak ilan edilmese de Takuya Katoh ve beraberindeki 10 sanatçı ile oyun tiyatral olarak 31 Temmuz 2016 tarihinden itibaren çalışılacak. Öte yandan Katoh, asıl kaynak olan mangaya sadık kalarak çalışmalarını devam ettireceklerini belirtti.

2009 – 2014 yılları arasında Kodansha’nın Bessatsu Shōnen Dergisi’nde yayınlanan Flowers of Evil mangası, Japonya ve Amerika’da yayınlanırken 2013 yılında ise Sentai Filmworks tarafından animeye uyarlanmıştı.

Kaynak: www.crunchyroll.com

Yararlanılan diğer kaynaklar:
Comic Natalie via Otakomu
Official Gekidan Takumi theater company home page20 Mart 1991 ‘de Yomra ‘da doğdu. 2010’da Marmara Üniversitesi İletişim Fakültesi Halkla İlişkiler ve Tanıtım bölümünden Haziran 2014’de mezun olduktan sonra Marmara Üniversitesi Sinema bölümünde Yüksek Lisans yapmıştır. Çalışmaları: Afrika ve Osmanlı Belgeseli projesinde yapımcı asistanlığı, Marmara Medya Merkezi Tasarım Birimi Öğrenci Koordinatörlüğü, İGİAD Gençlik Kurulu Koordinatörlüğü, Avrupa Rüyası Projesi sanat yönetmenliği yapmıştır.


Translate »