Flowers of Evil Stage’in Cast Ekibi Belli Oldu

Aku no Hana

Naoya Shimizu, Mio Hanana ve Narumi Akizuki Temmuz’da oyunda rol alacaklar.

Shuzo Oshimi’nin Flowers of Evil Stage ( Kötülük Çiçekleri) adlı mangasından uyarlanan oyunun oyuncu kadrosu belli oldu.

Naoya Shimizu: Takao Kasuga  

kasuga

Mio Hanana: Sawa Nakamura

sawa

Narumi Akizuki: Nanako Saeki

nanako

Gekidan Takumi tiyatro topluluğu olarak Tokyo Asakusa Kaya Yumamchi Tiyatrosu’nda 31 Temmuz’da gösterime girecek oyunun biletleri 10 Nisan’da Bilet Pay aracılığıyla satışa sunulacak.

Yapımcı, yönetmen ve senarist koltuğunda Takuya Katō (The Housekeeper and the Professor, Haha o Nakushita Toki, Boku wa Ikotsu o Tabetai to Omotta.) bulunuyor.

Yozlaşmış bir aşk hikâyesini konu alan oyun, Charles Baudelaire Kötülük Çiçekleri şiirlerini seven bir kitap kurdu çocuk etrafında dönmektedir. 

Kaynak: AnimeNewsNetwork20 Mart 1991 ‘de Yomra ‘da doğdu. 2010’da Marmara Üniversitesi İletişim Fakültesi Halkla İlişkiler ve Tanıtım bölümünden Haziran 2014’de mezun olduktan sonra Marmara Üniversitesi Sinema bölümünde Yüksek Lisans yapmıştır. Çalışmaları: Afrika ve Osmanlı Belgeseli projesinde yapımcı asistanlığı, Marmara Medya Merkezi Tasarım Birimi Öğrenci Koordinatörlüğü, İGİAD Gençlik Kurulu Koordinatörlüğü, Avrupa Rüyası Projesi sanat yönetmenliği yapmıştır.


Translate »