Attack on Titan Ekibi Netflix’den Yeni Anime Serisi: Perfect Bones

Perfect Bones

24 Şubat’ta Netflix and Production I.G. üzerinden yapılan duyuruda, yeni anime serisi Perfect Bones‘un dünyada 190 ülkede internet üzerinden yayınlanacağını duyurdu.

Yönetmen Kazuto Nakazawa, 12 bölümlük serinin bilim adamlarının evrendeki barışı koruma umuduya ”mükemmel insan” yaratma için yaptıkları çalışmalarda birkaç çocuğun karşıt görüşteki bir kuruluş tarafından kaçırılmasıyla ortaya çıkan tehlikeli durum sonrası oluşan olayları konu aldığını belirtti.

Netflix’in dünya üzerindenki fanlarından gelen açıklamalarda Attack on Titan ve Psycho-Pass gibi cesur anime serilerine bir yenisinin daha eklenmesinden heyecan duyduklarını belirtti. Netflix and Production I.G’nin başkan yardımcısı Erik Barmack ise ”dünyadaki tüm anime hayranlarına kaliteli bir anime sunmak istediklerini ve bu yüzden internet ortamından yayını tercih ettiklerini belirtti.”

Kaynak: asianmoviepulse.com20 Mart 1991 ‘de Yomra ‘da doğdu. 2010’da Marmara Üniversitesi İletişim Fakültesi Halkla İlişkiler ve Tanıtım bölümünden Haziran 2014’de mezun olduktan sonra Marmara Üniversitesi Sinema bölümünde Yüksek Lisans yapmıştır. Çalışmaları: Afrika ve Osmanlı Belgeseli projesinde yapımcı asistanlığı, Marmara Medya Merkezi Tasarım Birimi Öğrenci Koordinatörlüğü, İGİAD Gençlik Kurulu Koordinatörlüğü, Avrupa Rüyası Projesi sanat yönetmenliği yapmıştır.


Translate »