Japon Sineması Platformu – Japon Filmler, Japon Kültürü, Anime, Manga Attack on Titan Ekibi Netflix'den Yeni Anime Serisi: Perfect Bones - Japon Sineması Platformu - Japon Filmler, Japon Kültürü, Anime, Manga

Attack on Titan Ekibi Netflix’den Yeni Anime Serisi: Perfect Bones

Perfect Bones

24 Şubat’ta Netflix and Production I.G. üzerinden yapılan duyuruda, yeni anime serisi Perfect Bones‘un dünyada 190 ülkede internet üzerinden yayınlanacağını duyurdu.

Yönetmen Kazuto Nakazawa, 12 bölümlük serinin bilim adamlarının evrendeki barışı koruma umuduya ”mükemmel insan” yaratma için yaptıkları çalışmalarda birkaç çocuğun karşıt görüşteki bir kuruluş tarafından kaçırılmasıyla ortaya çıkan tehlikeli durum sonrası oluşan olayları konu aldığını belirtti.

Netflix’in dünya üzerindenki fanlarından gelen açıklamalarda Attack on Titan ve Psycho-Pass gibi cesur anime serilerine bir yenisinin daha eklenmesinden heyecan duyduklarını belirtti. Netflix and Production I.G’nin başkan yardımcısı Erik Barmack ise ”dünyadaki tüm anime hayranlarına kaliteli bir anime sunmak istediklerini ve bu yüzden internet ortamından yayını tercih ettiklerini belirtti.”

Kaynak: asianmoviepulse.com20 Mart 1991 ‘de Yomra ‘da doğdu. 2010’da Marmara Üniversitesi İletişim Fakültesi Halkla İlişkiler ve Tanıtım bölümünden Haziran 2014’de mezun oldu. Marmara Üniversitesi Sinema bölümünde Yüksek Lisans yaptı. * Haziran 2013'te, T.C. Dış İşleri Bakanlığı destekli yönetmenliğini Gökhan Yorgancıgil'in yaptığı Afrika ve Osmanlı filminde yapımcı asistanı olarak görev aldı. * Aralık 2015'te, Japon kültürü ve sanatı üzerine yayın yapan Japon Sineması Platformu'nu kurdu. * Ocak 2016'da Japon Sinema Dergisi'ni yayınlamaya başladı. (YATTAA DERGİSİ) *Ağustos 2016'da Japon Müziği Dergisi'ni yayınlamaya başladı. (SONATA DERGİSİ) * Ağustos 2016'da Japon Medya şirketi Crypton Future Media ile "VOCALOİD DÜNYASI VE HATSUNE MİKU" kataloğu çalışması için işbirliği yaptı. * Aralık 2016'da, Japon Yayınları'ndan kollektif yazar ekibiyle "BAŞLANGICINDAN GÜNÜMÜZE JAPON SİNEMASI" kitabını çıkardı. * Ekim 2017'de, Japon Yayınları'ndan kollektif yazar ekibiyle "TEZUKA'DAN MİYAZAKİYE ANİME VE MANGA" kitabını çıkardı.