2016’ya Damgasını Vurması Beklenen Koutetsujou no Kabaneri’den Yeni Tanıtım Filmleri

Koutetsujou no Kabaneri

2016 yılına damga vurması beklenen anime serisinden iki yeni tanıtım filmi daha!

8 Nisan’da seyirci ile buluşacak olan Koutetsujou no Kabaneri TV anime serisinin yapımcıları iki yeni tanıtım filmi yayınladı.

Hayatta kalma mücadelesini temel alan anime, ada şehri olan Hinomoto’da geçiyor. Çelik kalp olarak bilinen zombi varlıklar olan “Kabane”ler yüzünden insanlar kendilerini korumak için “kale” adı verilen istasyonlarda yaşamaktadır. ” Hayajiro ” olarak bilinen tek zırhlı lokomotifler de istasyonları arasında gidip gelmektedir. Kabane ile insanlar arasındaki mücadeleyi temel alan hikâye birçok animeseveri ekranları başına kitleyecek gibi görünüyor.

Koutetsujou no Kabaneri PV 2

Koutetsujou no Kabaneri PV 320 Mart 1991 ‘de Yomra ‘da doğdu. 2010’da Marmara Üniversitesi İletişim Fakültesi Halkla İlişkiler ve Tanıtım bölümünden Haziran 2014’de mezun olduktan sonra Marmara Üniversitesi Sinema bölümünde Yüksek Lisans yapmıştır. Çalışmaları: Afrika ve Osmanlı Belgeseli projesinde yapımcı asistanlığı, Marmara Medya Merkezi Tasarım Birimi Öğrenci Koordinatörlüğü, İGİAD Gençlik Kurulu Koordinatörlüğü, Avrupa Rüyası Projesi sanat yönetmenliği yapmıştır.


Translate »