Japon Sineması Platformu – Japon Filmler, Japon Kültürü, Anime, Manga 2016'ya Damgasını Vurması Beklenen Koutetsujou no Kabaneri'den Yeni Tanıtım Filmleri - Japon Sineması Platformu - Japon Filmler, Japon Kültürü, Anime, Manga

2016’ya Damgasını Vurması Beklenen Koutetsujou no Kabaneri’den Yeni Tanıtım Filmleri

Koutetsujou no Kabaneri

2016 yılına damga vurması beklenen anime serisinden iki yeni tanıtım filmi daha!

8 Nisan’da seyirci ile buluşacak olan Koutetsujou no Kabaneri TV anime serisinin yapımcıları iki yeni tanıtım filmi yayınladı.

Hayatta kalma mücadelesini temel alan anime, ada şehri olan Hinomoto’da geçiyor. Çelik kalp olarak bilinen zombi varlıklar olan “Kabane”ler yüzünden insanlar kendilerini korumak için “kale” adı verilen istasyonlarda yaşamaktadır. ” Hayajiro ” olarak bilinen tek zırhlı lokomotifler de istasyonları arasında gidip gelmektedir. Kabane ile insanlar arasındaki mücadeleyi temel alan hikâye birçok animeseveri ekranları başına kitleyecek gibi görünüyor.

Koutetsujou no Kabaneri PV 2

Koutetsujou no Kabaneri PV 320 Mart 1991 ‘de Yomra ‘da doğdu. 2010’da Marmara Üniversitesi İletişim Fakültesi Halkla İlişkiler ve Tanıtım bölümünden Haziran 2014’de mezun oldu. Marmara Üniversitesi Sinema bölümünde Yüksek Lisans yaptı. * Haziran 2013'te, T.C. Dış İşleri Bakanlığı destekli yönetmenliğini Gökhan Yorgancıgil'in yaptığı Afrika ve Osmanlı filminde yapımcı asistanı olarak görev aldı. * Aralık 2015'te, Japon kültürü ve sanatı üzerine yayın yapan Japon Sineması Platformu'nu kurdu. * Ocak 2016'da Japon Sinema Dergisi'ni yayınlamaya başladı. (YATTAA DERGİSİ) *Ağustos 2016'da Japon Müziği Dergisi'ni yayınlamaya başladı. (SONATA DERGİSİ) * Ağustos 2016'da Japon Medya şirketi Crypton Future Media ile "VOCALOİD DÜNYASI VE HATSUNE MİKU" kataloğu çalışması için işbirliği yaptı. * Aralık 2016'da, Japon Yayınları'ndan kollektif yazar ekibiyle "BAŞLANGICINDAN GÜNÜMÜZE JAPON SİNEMASI" kitabını çıkardı. * Ekim 2017'de, Japon Yayınları'ndan kollektif yazar ekibiyle "TEZUKA'DAN MİYAZAKİYE ANİME VE MANGA" kitabını çıkardı.