Japon Sineması Platformu – Japon Filmler, Japon Kültürü, Anime, Manga 2016'da Çıkacak Berserk Animesinden Yeni Teaser - Japon Sineması Platformu - Japon Filmler, Japon Kültürü, Anime, Manga

2016’da Çıkacak Berserk Animesinden Yeni Teaser

Bersek 2016

Yeni Berserk animesi, bu yaz izleyici ile buluşacak. Yeni serinin bu hafta sonu teaser görüntüleri yayınladı.

Animenin tema ve görüntü yönetiminin 9mm Parabellum Bullet tarafından sağlanacak olup Shin Itagaki Liden FİLMS’de Makoto Fukami ise serinin kompozisyon yönetimini ile üstlenecek.

Susumu Hirasawa’nın ” Hai yo ” şarkısının yer aldığı teaser görüntüleri:

Kaynak: OtakuUsaMagazine20 Mart 1991 ‘de Yomra ‘da doğdu. 2010’da Marmara Üniversitesi İletişim Fakültesi Halkla İlişkiler ve Tanıtım bölümünden Haziran 2014’de mezun oldu. Marmara Üniversitesi Sinema bölümünde Yüksek Lisans yaptı. * Haziran 2013'te, T.C. Dış İşleri Bakanlığı destekli yönetmenliğini Gökhan Yorgancıgil'in yaptığı Afrika ve Osmanlı filminde yapımcı asistanı olarak görev aldı. * Aralık 2015'te, Japon kültürü ve sanatı üzerine yayın yapan Japon Sineması Platformu'nu kurdu. * Ocak 2016'da Japon Sinema Dergisi'ni yayınlamaya başladı. (YATTAA DERGİSİ) *Ağustos 2016'da Japon Müziği Dergisi'ni yayınlamaya başladı. (SONATA DERGİSİ) * Ağustos 2016'da Japon Medya şirketi Crypton Future Media ile "VOCALOİD DÜNYASI VE HATSUNE MİKU" kataloğu çalışması için işbirliği yaptı. * Aralık 2016'da, Japon Yayınları'ndan kollektif yazar ekibiyle "BAŞLANGICINDAN GÜNÜMÜZE JAPON SİNEMASI" kitabını çıkardı. * Ekim 2017'de, Japon Yayınları'ndan kollektif yazar ekibiyle "TEZUKA'DAN MİYAZAKİYE ANİME VE MANGA" kitabını çıkardı.